Léčitel Cvrk – procedury


Léčebné terapie

Léčitelský systém, který jsem vypracoval s úspěchem využívám již od roku 1990. Tento systém zahrnuje 3 úrovně, které se osvědčily ve většině případů. Léčení tímto způsobem může být aplikované jak dohromady, pro větší efektivitu,
tak i samostatně, nebo jako součást určité jiné terapie. Také je možné využít samostatně pouze Relaxace, nebo Meditace, pokud klient nemá žádné zdravotní těžkosti.

Léčitelský systém ve třech krocích:

 • biodiagnostika
 • bioterapie
 • relaxace

Dále poskytuji tyto léčitelské terapie:

 • pyramidální terapie
 • dálkové vysílání léčivé energie
 • Asyrské bezkontaktní masáže
 • meditace
 • doporučení doplňků stravy a léčivých bylinek

Biodiagnostika

Používám orientální systém 5 + 1 energetických meridiánů – okruhů:

 1. ledviny + močový mechýř
 2. játra + žlučník
 3. slinivka + slezina + žaludek
 4. plíce + tlusté střevo
 5. srdce + tenké střevo
 6. oběh + tři ohně

Klient se nemusí vysvlékat, pohodlně sedí. Já mentálně procházím jeho energetickými okruhy (v několika málo případech se mi stalo, že klient přesně cítil, na které jeho orgány se právě soustřeďuji) a do svých poznámek si píšu číselná vyjádření energetických hodnot podle svého vnitřního systému. Používám minivirguli a svinovací metr.
Doba této procedury je cca 5 – 10 minut.

Bioterapie

Základem je systém Asyrských bezkontaktních masáží, což je vlastně modelování bioenergetického pole ve vzdálenosti
5 – 15 cm nad povrchem těla. Pohybů je celkově 22, každý typ onemocnění nebo příznaků má jiný postup a sled těchto pohybů. Tyto plynule a harmonicky navazují jeden na druhý a vytvářejí jakési ucelené bloky pohybů.
Klient většinou stojí, pokud je zesláblý, může i sedět. Opět není nutné odkládat oděv, jen si odloží případné prsteny, náramkové hodinky anebo brýle. Klient má zavřené oči a vnímá své pocity – většinou jemné mravenčení, teplo a vibrace.
Doba této procedury je podle náročnosti a závažnosti nemoci nebo příznaků cca 15 – 35 minut.

Dálkové vysílání léčivé energie

Tato metoda se liší od technik používaných například ve 2.stupni Reiki tím, že není omezena časově. Pracuji s fotografií klienta, ke které po pečlivém výběru přiřadím jeden ze 108 stimulačních rezonátorů. Energetickým provázáním, který je mým know-how zajistím stálé i když nepatrné proudění léčivé energie z rezonátoru přes fotografii až ke klientovi. A to je možné non – stop 24 hodin denně neomezeně dlouho. Na skutečné vzdálenosti klienta od rezonátoru nezáleží. Protože působení energie je pozvolné, zlepšení se nejčastěji projeví až po několika dnech, proto je minimální doba terapie jeden týden. Nejdelší působení je v současné době od března 2007 (rakovina tlustého střeva) a druhá od února 2008 (skleróza multiplex).

Relaxace

Pyramida, kterou používám je přesná replika Cheopsovy pyramidy ze smrkového dřeva a při stavbě není použitý žádný kov. Uvnitř se nachází v jedné třetině od podlahy umístěné dřevěné lůžko. Pro zvýšení účinku je dřevěná konstrukce potažená fialovým nebo purpurovým plátnem. Tento systém není nikde používaný. Uvnitř pyramidy zažijete nezvyklý příliv klidu, míru a energie. Relaxační stav je podpořený příjemnou uvolňující hudbou.
Doba této procedury se individuálně liší – nejméně 40 minut, v případě silného vyčerpání nebo dlouhodobé nespavosti až 90 minut.

Procedury cena
Kompletní procedura (cca 120 min.), první návštěva 900,-Kč
Kompletní procedura (cca 120 min.), druhá a další návštěva 450,-Kč
Relaxace / Meditace v pyramidě (cca 45 min.) 350,-Kč
Meridiánová masáž (60 min.) 900,-Kč

Po Meridiánové masáži se doporučuje vypít jeden 30 ml elixír Fohow Fénix cena za elixír je s mimořádnou slevou + 300 Kč k ceně masáží.

Více informací o Meridiánové masáži najdete ZDE.

Pro objednání se na některou z terapií, konzultaci, zájem o relaxaci, či meditaci využijte některý z kontaktů.