Nespavost


Dobrý večer pane inženýre,
chtěla bych se s Vámi podělit o mé pocity, které se u mne po Vaší návštěvě projevily. Předem Vám však chci poděkovat za přijetí a za velmi pozitivní přístup ke mně a příjemný prožitek, jak s Vámi tak i v pyramidě. Meditace v pyramidě byla pro mne příjemná, ovšem pak při delším pobytu již mne bylo velmi teplo, což mne trošku narušovalo klid.

Chci Vám však říci, že zatím mé tělo reaguje jinak, než bych si představovala. V pátek večer jsem měla tlak 150/94, když jsem ulehla, tak mne bolelo celé tělo, cítila jsem zablokovanou krční páteř a spánek se prostě nedostavil. Ráno jsem na lačno začala užívat Elixír Phoenix – myslím, že docela příjemná oříšková chuť, tak jak jste tento produkt prezentoval. Dokonce můj syn – farmaceut k této čínské alternativní medicíně měl velmi pozitivní názor. Ze soboty na neděli jsem byla vcelku klidná, s menšími přípravami na vánoce, byli jsme s manželem také na procházce vánočním Brnem a večer jsem s dobrou náladou uléhala do postele. 2. noc opět bezesná. Ráno jsem samozřejmě byla unavená z probdělé noci.

Jen Vám chci říci, že důvěra ve Vás samozřejmě zůstává, velmi si Vás cením, avšak nevím, jak se mám k této momentální situaci stavět. Také jsem uvažovala, zda si nemám u Vás předplatit ještě léčení na dálku, a nebo mám nechat tomu čas, aby se tělo dostalo pomalu po Vaší léčbě do rovnováhy a spokojeně jsem spala celou noc a ráno byla svěží. Dnes večer, kdy Vám píši, opět mne bolí trochu krční páteř a hlava. Ale říkám si, že tělo zřejmě nějak musí reagovat, když jsem 2 noci nespala. Snad to bude již den ode dne lepší a lepší. Věřím tomu.

Vážený pane Cvrku, děkuji Vám za Vaši odpověď a přeji Vám hezkou adventní neděli.
Srdečně Vás zdraví

Helena C., Brno