Můj astrální zážitek


Vladimíre, po Tvém odjezdu z Olomouce, jsem hledala slova, kterými bych popsala svůj astrální zážitek v Pyramidě. V okamžiku, kdy jsi mi nasadil sluchátka s relaxační hudbou a položil ruce na ramena, mým tělem přesně řečeno středem mého těla mi projela tak silná energie, že jsem měla pocit, že mé tělo je stojící strom a mé nohy jsou jeho kořeny hluboko rostlé do země v nichž je velká teplota, kterou cítím i ted když Ti píšu.

Ponořila jsem se do hluboké meditace za poslechu bublajícího potůčku a na nic jsem nemyslela.

Během krátké chvilky se mi v pravém oku (pravé mozkové hemisféře) začaly objevovat barevné obrázky pohybující se jako láva… vnímala jsem barvy nejprve žlutooranžovou potom modrou až švestkově modrou a fialovou, užívala jsem si tento zážitek jako když ochutnáváš cukrovou vatu, ale po sléze se mi objevilo velké oko, přesně uprostřed mého pravého oka. Mělo nádherně mandlový tvar, zkoumala jsem ho, dívala se do jeho středu a najednou mě to pustilo dovnitř takovou megarychlostí, že během nanosekundy jsem byla ve vesmíru s miliony hvězd a já byla jedna z nich. Zažila jsem nádherný pocit štěstí a lásky.

Když se mi obraz ztratil, jakoby se veškerá energie, která ve mě je, soustředila do mých dlaní a přesně ve středu mých rukou hořela a pálila, levá ruka, směřovala energii na pravou ruku tak silně, až se mi pravá ruka v zápěstí kroutila doprava a doleva, cukalo mi v ní, kroucení pokračovalo až k rameni, jakoby mi někdo s mou pravou rukou cvičil rehabilitační cviky a oba kotníky mi hoří ještě teď.

Po Tvém odjezdu jsem si uvědomila, že jsem měla na pravé ruce zlomený krček, v roce 2000, přesně 24.prosince, měla jsem rameno dlouho v dezoltu, nešlo dát do sádry a jako vrcholový sportovec jsem měla na obou kotnících šikmou zlomeninu.

Chci Ti říct, že máš neuvěřitelné léčitelské schopnosti a musím Ti od srdce poděkovat za svůj jedinečný astrální zážitek v nekonečném vesmíru. Díky Tobě a Tvé léčitelské technice jsi mi odblokoval rameno, můžu dát ruku až za hlavu a na kotnících se mi pomalu ztrácí dlouhodobý otok.

Vím, že pracuješ s léčivou kosmickou energií pyramid a taky s Vyšší energií Universa. Vřele tuto techniku doporučuji všem, kteří se chtějí uzdravit.

Alena O., Olomouc